olej w kolektorze dolotowym(ssącym)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Radoslav1
    Classic
    • 2013
    • 5

    olej w kolektorze dolotowym(ssącym)

    Kiedyś napisalem ze u mnie w Clio Millers XFS 5w40 klepnął przez momencik przy temp ok -4 st C.
    Dziś było zdecydowanie zimniej ok -8 i zero klepniec- wiec albo to przypadek albo ucho mnie zawodzi ZWRACAM Honor MILLERSOWI przynajmniej do jutra :P
  • mar181
    Classic
    • 2011
    • 18

    #2
    olej w kolektorze dolotowym(ssącym)

    witam wczoraj wymienialem swiece, i jak odkrecilem kolektor ssacy(dolotowy) to byl w nim olej, i zadzwonilem po znajomego mechanika i mowil ze to uszczelniacze zaworowe poszly co wy na to?? 2 swiece byly okopcone, silnik 1.6 akl

    Komentarz

    • zadariusz1
      Rider
      • 2011
      • 543
      • Octavia III (5E3)
      • CLHA 1.6 TDI CR 105 KM

      #3
      No i mechanior prawde rzekl,w dolocie w benzynie nie powinno byc grama oleju,jaki masz przebieg,bo bardzo mozliwe,ze faktycznie poszly ci uszczelniacze

      Komentarz

      • mar181
        Classic
        • 2011
        • 18

        #4
        teraz ma niby 174 000km

        Komentarz

        • zadariusz1
          Rider
          • 2011
          • 543
          • Octavia III (5E3)
          • CLHA 1.6 TDI CR 105 KM

          #5
          Niby,czyzby samochod kupiony z nie wiadomego zrodla.Kiedys tez mnie wladowali na taka mine licznik w oplu skrecony grubo o 100 tys. km. U mnie niestety nie byly to uszczelniacze,tylko pierscienie olejowe,tobie tego nie zycze,bo wtedy poplynalem na dosc znaczna kase

          Komentarz

          • mar181
            Classic
            • 2011
            • 18

            #6
            no teraz przy licznikach elektronicznych to mozna krecic przebiegiem jak diabeł słoncem

            Komentarz

            Pracuję...